Zmiana siedziby BIURA SPRZEDAŻY - ul.Zagnańska 69b obok marketu budowlanego OBI

O Nas

Osiedle Mieszkaniowe „Zielony Bulwar” jest realizowany przez spółkę celową „ZIELONY BULWAR Sp. z o.o. Sp. k.” Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma KOMPLEXBUD, która funkcjonuje na rynku budowlanym od 1998 roku. W pierwszym okresie istnienia firmy, głównym i najważniejszym profilem działalności były budowy oraz remonty obiektów użyteczności publicznej, takich jak: szkoły, szpitale, komendy i komisariaty policji, salony sprzedaży, czy zabytkowe kamienice.

Z czasem do profilu firmy Komplexbud doszły także inwestycje deweloperskie. Przedsiębiorstwo to wykonuje kompleksowe usługi budowlane w oparciu o najnowsze technologie. Jest przygotowane do prowadzenia wszelkich robót budowlanych co ułatwia odpowiednie zaplecze sprzętowe oraz dobrana kadra pracowników, których kwalifikacje stale podnoszone są przez czynny udział w szkoleniach branżowych. Od chwili powstania, firma dba o renomę kładąc szczególny nacisk na jakość i trwałość wykonanych prac. W oparciu o doświadczenie członków zespołu oraz o prostą i czytelną strukturę, Komplexbud oferuje profesjonalną obsługę procesu inwestycyjnego na wszystkich jego etapach.

Celem firmy jest budowanie mieszkań w miejscach o doskonałej komunikacji, w sąsiedztwie terenów zielonych oraz wszelkich udogodnień miejskiego życia.

Dowiedz się więcej o naszych inwestycjach